krátká studie Wincestu

25. prosince 2014 v 21:40 | medúsa |  Supernatural
krátká opilecká o dvou bratrech, zelenym motelovym koberci a vodce z benzínky.


Minuly mě těžké časy, důvěrně známé jako grafikova zhouba (to když se vám sesype počítač se všemi nezálohovanými daty přesně v osudném měsíci před maturitou, klauzurními pracemi a přijímačkami). Třikrát sláva nejmenovanému zázraku ajťáckého světa. Každopádně jsem pocítila nebývalé puzení vzít do ruky propisku a blok a jít na to postaru. Vznikly tři Supernaturální minipovídky (z nichž pouze dvě si zaslouží vidět světlo světa), nesoucí veskrze jednoduché názvy i myšlenky. Jedná se o krátké studie Supernaturálního světa, charakterů, vztahů. Jsou to črty.

krátká studie Wincestu

pár: Wincest (Sam/Dean)
upozornění: PWP. slash. otevřený incest. sprostá slova. erotický obsah.
rating: 18+
shrnutí: krátká opilecká o dvou bratrech, zelenym motelovym koberci a vodce z benzínky.

zatím jediná forma wincestu, kterou jsem schopná zpracovat (pochopit, obsáhnout?). každopádně je to pro mě velké téma (a poměrně nová obsese.)


~

Nejhorší je, že Dean ví, že by to nedělali. Že by to nikdy neudělali. Kdyby nebyli oba nadraní na šrot. Ale hlava mu o tom nedovolí přemýšlet.
Sammy funí, neví, jestli je mu blbě, nebo jenom vedro. Má hlavu na jeho rameni, je bokem opřenej o jeho. Dean to cítí až moc jasně.
Normálně by to nedělali.
Nikdy.
Trapný, nešikovný, na hovno. Je nadrženej a pili zasranou vodku. Pivo, pár slaďoučkejch koktejlíků, nebo co si to vymyslel a zasranou vodku z benzínky.
V pokoji je hrozný vedro, jak se to všechno točí a je mu protivný, protivný, že je jeho mladší brácha namol. Jako kdyby ještě nebyl plnoletej. Jako kdyby mu nebylo zkurvenejch dvaatřicet, nebo kam se ten čas hnul. Tak mu vadí, že funí, potí se a má červený tváře. Že si šlape na jazyk.
Už nemyslel na ten podělanej lov. Že sou zas v úplný prdeli. Že z toho není kam utýct. Spíš na to, jak je jeho tělo divně bezbolestný, když vrazí do futer a na to, že to vždycky zapomene, když vystřízliví.
Ví, že toho posledního loka si neměl dávat. Cítí to v krku už od chvíle, kdy mu do něj žaludekzdvihající voda stekla. Taky funí, vyrovnává tím nevolnost. Sammy zapad do koupelny, hned si řiká, jestli mu není taky blbě. Chce se mu srát, ale na záchod teď nejde. Sam se na něj pověsil a mele něco o bratrství. Tak jo.
Zítra se za to bude proklínat.
Tak jo.
Nádech.
Je obrovskej a málem ho převáží, jak ztrácí rovnováhu na motelovém koberci. Už nemele, jenom funí. Furt hledá nějakej konakt. Dean ví, k čemu to povede, taky je nadrženej, ale sakra, Same, budeš toho zítra kurva litovat.
Myslel si, že s tím ještě počká, ale ten hromotluk se na něj navalil, až se jim srazila čela a přisál se vlhkýma rtama na ty jeho. Z toho dechu páchnoucím po vodce se mu hned znova udělalo blivno.
Hrozně slintal, ale co by jeden chtěl, když byl ten idiot rád, že stojí. Měkká pachuť jeho rtů, sliny, jazyk, zuby, dásně. Jeho bratr byl idiot.
Nejhorší je, že by to nedělali, kdyby nebyli oba nadraný na šrot. On to ví. Ale má pocit, že když se tohle má stát, tak ať kurva. Když se mu tenkrát zdálo po přečtení tech zasranejch povídek, že svýmu bratrovi strká prsty do prdele, a ještě byl tvrdej, taky z toho nedělal big deal. To se prostě stane. Lidi a tak.
Tohle se taky prostě stane. Mysl je kurva. Lidi maj špinavější tajemství. Jo, tím se Dean fakt uklidňoval, když ho bratr svalil na zem a furt ho líbal. Trochu se bál, že by to moh Sam myslet vážně. Byl to zatraceně velkej strach, jenže co v tu chvíli nepřipadlo jednomu ohromný. Stejně sou celej život na cestě do pekla. Je jedno, kolik chudáků zachráněj. Vždycky bude víc těch, u kterejch se jim to nepovede. Víc těch, který zabijou, protože si je oblík zkurvenej démon.
Samova naprostá váha na něm spočívala, že se málem dusil, jeho pánev mu tlačila do střev a on mu dýchal do obličeje odér alkoholu, jak se na něm začínal dělat.
Bylo to nechutný, bylo to rychlý, bylo to děsně trapný a hrozně ho to rajcovalo. Koberec ho dřel do odhalené kůže na zádech, oh, nepřiznal by, že se styděl, ale styděl, jasný? Byl to jeho vlastní brácha. Jako malýho ho učil chcát ve stoje a on si teď dělá dobře o jeho stehno. Jenže to prostě bylo drsný. Konečně nějaká akce. Něco, co bylo v životě intenzivní. Mezi vším tím zabíjenim a nebem a peklem, tohle bylo... nepopsatelný. Však si taky myslel, že je škoda, že si z těch ožralejch stavů pamatuje tak málo. A potom si řek, že tohle si za střízliva pamatovat nechce.
Cukal se proti němu, horko se mu rozlívalo po celym těle.
A byl to jeho bratr. Páchl po potu, vodce, čistírně, do který spolu odnesli oblečení. Líbal ho horce, měkce. A Deana napadlo, jestli není teplej. Motala se mu hlava jak kráva, zdvihal se mu žaludek a ležel na zádech, vzdychal jak každá holka, které to dělal.
Měl by se přes něj převalit a ukázat mu, kdo je tady starší. Ale už se mu udělalo blbě, jen pomyslel na zvedání a jeho bratr byl tak směšně ohromnej - bylo to jednodušší.
Za celou dobu nic neřek, jenom ho líbal. Dean ho odstrčil od svý pusy, aby se moh nadechnout. Sam se nadzvedal a rukou si rozepínal džíny.
Jo, už to bylo extrémní.
Ale kurva, ani nevěděl, kde má ruce a kde nohy. Svlíknul si je do půl zadku, jenom aby měl venku péro.
Měl přivřený oči, idiot. Není přitažlivej, ani hovno. Ohromnej a směšnej. A slintá. Slintá mu do pusy. Rozepíná mu džíny. Jo. Jo.
Dobře, tak vzdychal. Je to jeho bratr, může si s ním dělat, co chce. Sammy se dotkl jeho ptáka. Zabolelo to. Všude.
Hned zas myslel na to, jestli je Sammy teplej. On není. Ale jestli Sammy je, možná chce jeho ptáka v zadku. Možná jo.
Zvedl ruku, ne, že by to nějak vnímal víc, ze Samových zad a pod polostažené džíny a mezi jeho půlky a to bylo zatraceně sexy, i když ten idiot kvůli tomu funěl ještě víc. Snažil se mu tam strčit prst, ale nešlo to. Neměl čas přemejšlet, Sam se pořád otíral o něj, strčil si prostředníček do pusy, celej, a potom zase zpátky. Teď už to šlo. A už to bylo horší, než extrémní. Teď kurva šukal bratra prstem v jeho zadku. Sammy z toho měl další Vánoce. Byl těsnej, těsnější než nějaká holka. Šlo to ztuha, jenom do něj strkal a vytahoval prst, Sam se z toho mohl pominout. Tuhle část si Dean moc nepamatoval.
Už ho nelíbal, měl čelo připlácnutý na jeho, jen mu vzdychal do tváře jak zasraná děvka. Zoufale a rychle. Nahlas, že to muselo bejt slyšet. Jak kdyby umíral. Byl to kurva sexy zvuk. Dělal mu tak dobře. Taky se proti němu dělal.
Sam se stahoval a narážel proti němu s to samou vzdychající oponou, která se krátila s každým dechem a byla víc a víc jako raněný zvíře, tím víc do něj narážel prstem. Byl to pocit moci nad ním. Dělal se na něm jak pominutej.
Už to nešlo, svíral se kolem něj a Dean ani nevěděl, kdy ho začal rukou šukat jak holku. Zvuková kulisa byla odporná, Sam se potil jak prase, ty jeho směšně dlouhý vlasy ho plácaly po tváři, ale kurva, bylo to tak sexy.
O holou kůži se mu třel pták, taky vlhkej, ale tvrdej, pevnej. Žádná měkká kunda, žádnej dívčí nářek. Bráchův pot a alkoholovej dech a jeho trapně ohromný ruce a dlouhý vlasy.
Udělal se s tak provinilym pocitem, jak nikdy. Same, já si tohle nechci zítra pamatovat. Byl na něj nasranej. Tak hrozně nasranej.

Jestli je fakt buzerant... přemýšlel nad tím, kolik si toho bude zítra pamatovat a vůbec ne nad tím, jak moc se mu z toho vzrušením chvěl žaludek.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Clowers Clowers | 25. prosince 2014 v 23:03 | Reagovat

Jé takhle se mi tolik nelíbila, byla taková nevím... :D ale stejně za ní děkuji

2 Emily Emily | 26. prosince 2014 v 9:19 | Reagovat

Toto je prvá poviedka so Samom a Deanom čo som čítala. Napísaná je dosť dobre, štýl písania sa mi veľmi páčil, no dosť mi tam vadilo, že Dean neustále rozmýšľal. :D Skôr by som to typovala na Sama, že bude viac premýšľať a Dean bude ten akčný a keď sa to stane uvedomí si, akú sprostosť zase urobil. :D Ďakujem a som rada, že som si ju prečítala. :)

3 dadish dadish | 26. prosince 2014 v 15:15 | Reagovat

moc paradne o_O :)

4 Apple Pie Apple Pie | 26. prosince 2014 v 18:07 | Reagovat

Konečně nějaká opravdu sexy wincest povídka, takovích je opravdu málo :D Upřímně doufám že tohle není tvoje poslední povídka na tohle téma.

5 M. M. | 26. prosince 2014 v 21:14 | Reagovat

Tahle povídka byla skvělá a hlavně proto že byla taková reálná. Hlavně ty Deanovy myšlenky. Napsala jsi to tak jak by to pravděpodobně doopravdy bylo. Odporné, špinavé a trapné protože Sammy je jeho malý brácha. Tyhle věci si člověk u perfektních idealizovaných twincest povídek neuvědomí.

6 belldandy belldandy | E-mail | Web | 11. března 2016 v 19:12 | Reagovat

Přiznávám, jsem na destiel, ale máš to dobrý.

Právě jsi mě přiměla přečíst můj první úplně první wincest a myslím, že na to jdeš správně.

Má nejoblíbenější věta  v téhle povídce: "Udělal se s tak provinilym pocitem, jak nikdy. Same, já si tohle nechci zítra pamatovat."

7 Janina Janina | 6. června 2016 v 10:55 | Reagovat

Ty bláho, já sice nemusim drsný povídky, ale tohle bylo strašně opravdový. Umím si představit, že takhle by se to stalo.
Bylo to reálný, syrový a neuvěřitelně dobře popsaný. Plus ty pasáže "trapný, nechutný a strašně sexy" mě taky přiměly zbavit se idealizace :)

8 belldandy belldandy | E-mail | Web | 10. června 2016 v 21:50 | Reagovat

Tohle si od teď budu k téhle povídce pouštět. :P

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=fPw0CGPfblM

9 belldandy belldandy | E-mail | Web | 30. července 2016 v 18:44 | Reagovat

Myslím, že by jsi si měla přečíst komentář, který napsala k této povídce Akkarra na FFdeníku. ;)

http://www.ffdenik.cz/index.php?str=viewstory&tale=5992

10 SayuriD. SayuriD. | 31. srpna 2016 v 23:31 | Reagovat

Tahle povídka byla zatraceně sexy... Vyhovoval mi styl psaní který to dělal lepší a jak už bylo zmíněno realictejsi... Moc se mi líbila a doufám ze takové podobně přibudou dalsi
Dekuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama